SYSTEMY STEROWE

Projektowane i produkowane przez naszą firmę systemy sterowe do dźwigów są w stanie obsługiwać prawie wszystkie typy i modele dźwigów, możliwe jest także przygotowanie systemu zgodnie z indywidualnymi życzeniami zamawiającego. W skład systemów sterowych naszej produkcji wchodzą wszystkie elementy potrzebne do sterowania dźwigiem. Więcej informacji o elementach systemu w zakładce ELEMENTY SYSTEMU. Nasza oferta obejmuje także dodatkowy osprzęt do systemu, więcej informacji w zakładce OSPRZĘT STEROWY.

Kontrola dostępu

W naszych projektach uwzględniamy, na Państwa życzenie, system zabezpieczenia dostępu do dźwigów, co ma zastosowanie w bankach, szpitalach i innych budynkach specjalnych.

Integracja z innymi systemami

Nasze systemy są przystosowane do współpracy z urządzeniami głośnomówiącymi, łącznością awaryjną, mogą także zostać skoordynowane z systemami przeciwpożarowymi w danym obiekcie.

Sterowanie dźwigów w grupie

Oferowane przez nas systemy sterowe umożliwiają koordynację pracy do ośmiu dźwigów w grupie. 

Przyjazne dla osób niepełnosprawnych

Nasze systemy mogą być przystosowane do sterowania sterami dla osób niepełnosprawnych. Możliwe jest także przystosowanie systemu sterowego do potrzeb osób niewidomych – w takim przypadku musi zostać rozszerzona lista komunikatów głosowych (np. o informację o przyjęciu dyspozycji), wydawane komunikaty muszą być kolejkowane, ważne jest także aby system czekał na zakończenie odtwarzania komunikatu.

Automatyczna ewakuacja pasażerów

Systemy sterowe do dźwigów hydraulicznych w standardzie umożliwiają automatyczną ewakuację pasażerów z kabiny w przypadku zaniku napięcia zasilającego dźwig. Zapewniamy dojazd do podstawowego przystanku oraz automatyczne otwarcie drzwi. W systemach sterowych z falownikiem Magnetek, RST Elektronik GmbH, Ziehl-abegg, Control Techniques, zapewniamy dojazd do najbliższego przystanku, funkcja ta jest dostępna jako opcja.

Dostępne systemy sterowe:

w zależności od rodzaju dźwigu

w zależności od rodzaju napędu

Gwarancja jakości

Każda z wykonanych przez nas szaf sterowniczych poddawana jest dokładnej kontroli technicznej, zanim opuści zakład produkcyjny i trafi do Państwa rąk. Wszystkie elementy produkowanych przez naszą firmę systemów sterowych objęte są 25 miesięczną gwarancją.

Szybka realizacja zamówień

Zamówienia typowe realizujemy w przeciągu 14 dni, w szczególnych przypadkach możliwe jest przygotowanie zestawu w przeciągu 48 godzin.