Witamy w STERLIFT Jerzy Roo

Od 1990 roku nasza firma zajmuje się projektowaniem sterowań do dźwigów osobowych, stale rozwijając asortyment swojego działania i podnosząc jakość projektów. Wprowadzamy wszelkie modyfikacje i nowości technologiczne, jakie pojawiają się na rynku celem zapewnienia coraz większego komfortu i bezpieczeństwa w transporcie pionowym.

Wykorzystując ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy w branży dźwigowej i mając na uwadze przede wszystkim satysfakcję naszych Klientów, od 1995 roku zajmujemy się również bezpośrednio produkcją szaf sterowniczych w oparciu o własne koncepcyjne rozwiązania.

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy obok biura projektowego otworzyliśmy od stycznia 1999 r. nową firmę „STERLIFT Jerzy Roo”, której zadaniem jest koordynacja współpracy pomiędzy grupą techniczną a naszymi Klientami, podnosząca jakość naszych produktów.

Naszym Klientom oferujemy aktualnie kompletne zestawy sterowań do dźwigów osobowych o napędzie elektrycznym i hydraulicznym wszystkich typów o prędkościach do 2,5 m/sek. Z zastosowaniem najnowszych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy.